hayvanlarkedi

Kedi Traşı Modeller

0

Kedi traş modelleri, kedi sağlığı ve rahatlığının korunması için kedi tüylerinin belirli bir şekilde kısaltılmasıdır. Kedi traş modelleri, kedi tüylerinin fazla uzamasını önleyerek, kedi tüylerinin dolanmasını ve tüylenmesini önlendiğinden, ev içinde toz ve tüy topaklarının oluşmasını engelleyebilir. Ayrıca, kedi tüylerinin belirli bir şekilde kısaltılması, kedi terleme ve sıcaklıktaki rahatsızlıklardan koruyabilir.

Kedileri traştan sonra hep ayni gördüm kafa kocaman ellerde top gibi tüyleri bırakıyorlar. Acaba farklı modeller yok mu?

Kedi traş modelleri arasında, “Lion Cut”, “Panther Cut” ve “Ted Cut” gibi popüler modeller bulunabilir. Lion Cut, kedi tüylerinin üst vücut, kulaklar ve bacaklar dışında kısaltılmasıdır. Panther Cut, kedi tüylerinin kuyruk, bacaklar ve kulaklar dışında kısaltılmasıdır. Ted Cut, kedi tüylerinin kısaltılması ile birlikte düzenli bir şekil oluşturmak için kullanılabilir. Kedi sahibi, kedi tüylerinin ne şekilde kısaltılmasını istiyorsa, bir profesyonel veteriner ya da evcil hayvan kuaföründen yardım alabilir.

Balik Beslemenin o Kadar Keyifli Olmamasi

Previous article

Veteriner Fiyatları

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in hayvanlar