kediler de diş ve ağız bakımına ihtiyaç duyarlar. eğer kedinizin ağzı kokuyorsa bunun sebebi dişlerinin içinde bulunduğu durumdan başka bir şey değildir. kedi diş macunu önerileri yaparak hem kedinizi hem de sizi bu durumdan kurtarmaya çalışacağım.
hesaplı ve güvenilir kedi diş macunu önerileri:1. trixie marka kedi macunu.2. hem kediler hem de köpekler için kullanılabilen zampa macun.3. felimax diş bakım spreyi. Bu macun olmadı pardon. ama onun yerine geçer. dişleri temizler.4. orijin pet macunları. bunlar genelde et, tavuk ve balık aromalı olur. tüylü dostlarımız tadına bayılırlar.5. bioline.6. nunbell.
kedi diş macunu yerse ne olur? yedirmemeye çalışın derim. az bir şey yerse bir şey olmaz çünkü kedi diş macunu ona göre üretiliyor. ama siz yine de macunun içeriğini bir okuyun. ama bir şey olacağını sanmıyorum. ona göre üretiliyor çünkü kediler bizim gibi musluğu kullanamıyor. dişlerini fırçaladıktan sonra ağızlarını suyla temizleyemiyorlar. zaten macun doğal ürünlerden üretildiyse hiç bir sıkıntı olmaz sormanız kabahat. :)