kedilerde mama değişimi

Previous article

kedi traşı

Next article

You may also like

4 Comments

  1. asla aynı ortamda bulunmayacağım pek de normal olmayan tipdir.hayvan sevmeyen insan modeli aslen insan da sevmez. kendinize bir iyilik yapın. kendini dahi sevmeyen bu tiplerden olabildiğince uzak durun. Bir söz vardır illaki duymuşsunuzdur hayvan sevmeyen insan da sevemez diye. bu sözün gerçekliğine defalarca şahit oldum. Bir de bu sözün tam tersi vardır o da hayvan seven insan da sever. etrafımda gözlemlediğime göre hayvan seven insanlar ivedilikle iyi insanlar oluyorlar. içlerinde kötülük ve nefret değil tamamen sevgi oluyor.sonuç olaran hayvan sevmeyen insan modeli merhamet duygusu gelişmemiş bir modeldir.

    1. Pativitrini

  2. Anne babalara çok iş düşüyor bu konuda. Hayvan sevgisi küçük yaşlarda öğretilmesi gerekir diye düşünüyorum. Şimdiki anne babalar mikrop kaparsın sakın dokunma deyince doğal olarak çocuk da bir önyargı gelişiyor. Hayvanları pis kötü olarak algılıyor.

  3. hayvan sevmeyen insan sevgisiz büyümüş, bencil bir insandır. hayatında hiç bir zaman gerçek sevgi ile karşılaşmayacak insandır.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More in diğer