yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 13 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
 • Kedi Videoları

  Kedi videolarına karşı hayatım boyunca zaafım olmuştur. İnsanlar tarafından sürekli izlenen kedi vdeoları, internet ortamında bir numaradır. Kedilerin videolardan bize gönderdikleri enerji sayesinde bizlerde sorunlarımızdan, stresli anlarımızdan biraz da olsun uzaklaşabiliyoruz. kedi videoları izlemek insan üzerinde pozitif bir etki bırakıyor. özellikle benim üzerimde pozitif etkiler bırakmakta, ben çok üzgün izlesem bile moralim yerine gelmekte ve beni mutlu etmektedir. bu nedendir ki insanlar en çok kedi videolarını tercih ediyorlar.

  görsel

  internet aleminin herhalde en çok izlenen hayvan videosu, kedi videolarıdır. kedi videoları bazen komik, bazen sevimli ve tatlı, bazen de hem komik hem de tatlı olabiliyor. bu özellikleri ile kedi videoları hayatımızın vazgeçilmezi haline geliyor. sosyal medyada bir çok kedi videosu paylaşılıyor. bir çok beğeni ve yorum yapılmaktadır.


  kedi videolarının en büyük özelliği komik olmasıdır. kediler bir o yandan bir bu yana atlarken ki görüntüleri insanların kalbini ısıtır. bazı videolarda çok tatlı olurlar. bazı videolarda da çok sakar olur ve bizi gülmekten öldürürler.


  Sizlerde bu videoları çok beğeniyor ve kedileri seviyorsanız. Sizde sokakta zor durumda olan bir kediyi evinize alarak sahiplenebilir ve onu bu zor kış şartlarından kurtarabilirsiniz. kediler insanları mutlu eder, bunu unutmayın.


  Bu başlık altında sizde kedinizin videolarını paylaşabilirsiniz. Ben buraya patisözlükte paylaşılan videoları ekliyorum. Buradan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  (bkz:kedi diş macunu önerileri)