yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

2 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat

hırçın kedi sakinleştirme yolları - #9

İLK ÖNCE KEDİLER KARAKTER SAHİBİDİR. bUNU BİLEREK HAREKET EDİN.HIRÇIN KEDİ SAKİNLEŞTİRME YOLLARI ÖNCESİNDE BU BİLGİYİ AKLINIZIN BİR KENARA YAZIN. KEDİNİZE SAKIN CEZA VERMEYİN. YÜKSEK SES İLE BAĞIRMAYIN. sU VE MAMA KABININ UYGUN YERELERE KOYABİLİR VE HİJYENİNİ SAĞLAMAYI UNUTMAYIN. tIRMALAMA KAHTALARI BULUNDURUN. BU TAHTALARI BİR GÜZEL KULLANSIN.


KEDİNİZİ SERT VE HOYRAT SEVMEYİN SAKIN. sERT VE HOYRAT SEVEBİLEREK BÜYÜTÜLEN KEDİLER İLERDE HIRCIN VE SALDIRGAN OLUYOR SÜREKLİ BACAKLARINIZA ATLAYIP TIRMIKLAMAYA ÇALIŞIR. BU DA ÇEKİLMEZ BİR HAL ALIR. sİZ SAKİN KEDİ İSTİYORSANIZ. BIRAKIN KENDİ KENDİNE OYNASIN. KEDİNİZ İLE OYNAYACAKSANIZDA SERT VE HOYRAT DAVRANMAYIN KEDİCİYE.


KEDİNİZE KLASİK MÜZİK TERAPİSİ İLE SAKİNLEŞTİREBİLİRSİNİZ. aNCAK NE KADAR ETKİLİ ONU BİLEMİYORUM. aROMA TERAPİSİ YAPIN DİYORLAR AMA BENCE GEREKSİZ BİR İŞLEM. BİR MÜDDET KEDİNİZ İLE OYNAMAYIN. SAKİNLEŞTİĞİ ANLARDA SEVMEYE DİKKAT EDİN. bU ŞEKİLDE KEDİNİZİN SAKİNLEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. yAŞI ARTIKÇA DA SAKİNLEŞECEKTİR. OLGUNLAŞIYORLAR EN NİHAYETİNDE...

4 adet entry daha var!